Львівському центрі Незламні врятували 62-річного донеччанина

Опубліковано:
ЛМР

Львівські медики допомогли Олександру Стрільцю з Донеччини, який стікав кров’ю через. Ракета прилетіла на подвір’я чоловіка на початку жовтня, Олександру уламками зрешетило половину тіла, братові метал потрапив у голову. До операції у Львові чоловіка прооперували в Курахово та ще тричі в Дніпрі.

Найбільше Олександра турбувала кровотеча із рани на стегні, яку вдалося зупинити в Дніпрі. Відтак Олександра з братом евакуювали до Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ Першого медоб’єднання Львова.

Проте, самопочуття Олександра раптово погіршилось, з рани на стегні знову почала йти кров. Причиною цього став уламок у стегновій артерії, який при кожному русі різав стінки судини. Медики постановили, що метал діставати дуже травматично, тому єдиним виходом було перекрити доступ крові до ураженої частини артерії.

“Олександра доставляють до відділення інтервенційної радіології. Для емболізації, тобто закупорки судини, лікарі задіюють ангіограф. Втручання роблять під рентгеном. Результат – кровотеча зупиняється. І хоч уламок в тілі Олександра залишився, він більше йому не загрожує.

Нині чоловік чекає на ще одну операція, яка має повністю відновити рухливість ноги, та на зустріч із братом. Той нині на реабілітації”, – прокоментували в пресслужбі Першого медоб’єднання Львова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львів’яни просять посмертно присвоїти звання Героя України Олегу Мазуру.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ