Львів’яни просять посмертно присвоїти звання Героя України Олегу Мазуру

Опубліковано:

Львів’янка створила петицію про присвоєння почесного звання Герой України посмертно сихівчанину військовослужбовцю Збройних сил України Олегу Мазуру. Чоловік героїчно загинув у бою на Ізюмському напрямку в травні 2022 року.

19 травня 2022 року Олег Мазур загинув в Ізюмському районі Харківської області. Марія Раб створила петицію до президента України з закликом посмертно нагородити чоловіка званням Героєм України. Для того, щоб Володимир Зеленський розглянув електронне звернення, необхідно зібрати 25 тисяч підписів на петиції за посиланням.

Олег Мазур народився в селі Піски на Львівщині. В мирний час грав у футбол, був випускником школи львівських Карпат, мешкав на Сихові. У 2016 році 20-річний Олег пішов служити до ЗСУ, де чотири роки прослужив у 80-тій окремій десантно-штурмовій пригадав, брав участь у АТО, а з 2020 року був розвідником-снайпером 132-го окремого розвідувального батальйону десантно-штурмових військ ЗСУ. За зразкову службу у ЗСУ нагороджений численними грамотами і подяками.

“Життєвий шлях, вчинки і активна громадянська позиція Олега заслуговує найвищої державної відзнаки – Герой України,” – додала Марія Раб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волонтерський штаб в Lviv Open Lab потребує допомоги.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ