Львівські лікарі допомогли чоловікові позбутись оніміння рук прооперувавши його через мінідоступ

Опубліковано:

54-річний Констянтин два роки поспіль кожної ночі прокидався від оніміння пальців на правій руці, із цією проблемою чоловік звернувся до хірургів Лікарні Святого Луки (колишня назва – 8 клінічна міська лікарня), де йому діагностували “синдром картального каналу” та прооперували, тому, що обстеження показало: зв’язка стискає нерв.

Про історію пацієнта розповіли в пресслужбі Першого територіального медичного об’єднання Львова.

Завдяки новому сучасному обладнанню Костянтина прооперували через мінідоступ – розріз розміром 1 см. Раніше в Лікарні Святого Луки такі втручання виконували відкрито, тобто робили розріз в 5 см., тепер він знову почав відчувати усі пальці.

Цей синдром наявний у кожного 20-того українця, але за допомогою звертаються одиниці. Першочергові причини виникнення – повторювальні рухи пальцями та зап’ястям. Прикладом може бути: набір тексту на клавіатурі, користування комп’ютерною мишкою, їзда на велосипеді, гра на музичних інструментах. Як наслідок, у людини виникають проблеми з точними рухами хворою рукою.

На тлі таких дій, першими симптомами є відчуття слабкості, складність стискати пальці в кулак, посилення болі вночі в положенні, коли рука піднята вгору та інколи через поколювання і оніміння люди прокидаються та опускають руку донизу.

Коли у вас є усі симптоми та підтвердження цього синдрому від спеціаліста, не слід засмучуватися, оскільки його досить просто усунути, для цього необхідна нескладна операція: ендоскопічна декомпресія, тобто хірургічне звільнення нерва від цієї зв‘язки.

Читайте також: У сестер підліткового віку випало волосся через передозування вітамінами.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ