Купуй наліпку – допомагай «Джерелу»

джерело
Опубліковано:

Фото: Дивись.інфо

 

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» існує на Сихові вже 28 років і допомагає дітям та молоді з інвалідністю. Проте, на жаль, не всі з них можуть дозволити собі доїзд до центру на заняття та денні програми. Саме тому в місті розпочалася акція, яка має на меті зібрати кошти, щоб підтримати чотирьох вихованців цього центру. Про це повідомили на офіційному сайті Львівської міської ради.

Гасло акції – «Купуй Рукавичку на добро – допомагай дітям!». Вона проводиться вже втретє, і минулого разу вдалося продати близько 27 тисяч наклейок і зібрати для вихованців «Джерела» понад чверть мільйона гривень.

Як долучитися до акції? Під час покупок у магазині «Рукавичка» на касі вам пропонуватимуть придбати наліпку, яка коштує 10 гривень.

Цього разу організатори хочуть зібрати 150 тисяч гривень, щоб забезпечити чотирьох дітей доїздом до центру «Джерело» упродовж року. Кошти, які залишаться, «Рукавичка» передасть для дітей з важкими особливостями.

«Давайте заклеїмо вітрини магазинів величезною кількістю Рукавичок і покажемо, що добро робити дуже просто! Приєднуйтесь! Приходіть у «Рукавичку» та робіть добро усією родиною!», – кажуть організатори акції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Де можна знайти екобус у липні?

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ