Глава УГКЦ презентував свою книгу “Бог не покинув Україну” в стінах УКУ

Опубліковано:
Фото: УКУ

В Центрі Шептицького відбулася зустріч з Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом Шевчуком, з нагоди презентації його книжки “Бог не покинув Україну”. Книга написана на основі його розмови з редактором Католицької інформаційної агенції Кшиштофом Томасиком. 

Польський журналіст Кшиштоф Томасик у жовтні 2022 року вирушив із Блаженнішим з Києва до Одеси, Миколаєва, Южноукраїнська і Балти. Вони здолали шлях завдовжки 1500 км. Дорогою журналіст розмовляв із Главою УГКЦ про те, що досліджувалося під час візиту на Південь України і зустрічей із представниками влади, волонтерами, духовенством, пораненими воїнами і українцями, які переживають трагедію війни. 

“Ця книга – обширне інтерв’ю, яке було записано в дуже конкретному моменті нашої історії, в конкретному місці і часі. Зокрема, коли почалася повномасштабна війна, наші владики та священики в різних частинах земної кулі одразу опинилися на передовій інформаційної боротьби.” 

Блаженніший Святослав Шевчук, Глава Української Греко-Католицької Церкви

Книжка вийшла польською мовою у найбільшому католицькому видавництві Польщі WAM (Видавництво Апостольства молитви). Українське видання презентувало видавництво “Свічадо”. Модерував зустріч Богдан Трояновський, директор видавництва.

“У нашій розмові ми старалися показати, що існує сенс поза абсурдом, що будь-які рани лікуються, що кожне слово має силу і кожен може мати свою участь у порятунку світу, попри всі абсурди, фрустрації, розчарування.”

поділився під час однієї з презентацій Кшиштоф Томасик

Зі слів Блаженнішого Святослава, церква має залишатися церквою, як спільнота вірних. Якщо вона буде гвинтиком державної машини, тоді перестане бути собою. 

“Наші владики, в тому числі і я, постійно говорять від імені України і українського народу. Не тільки для внутрішнього українського слухача, але й до світу. І ось те служіння слова, яке несе церква, воно справді знайшло дуже широкий відомий серцях дуже багатьох людей.”

Блаженніший Святослав Шевчук

Книгу “Бог не покинув Україну” можна приюбати на офіційному сайті видавництва “Свічадо”, за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Соціальний захист для дітей загиблих Захисників чи Захисниць України

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ