Соціальний захист для дітей загиблих Захисників чи Захисниць України

Опубліковано:
Фото ілюстративне

Вчора, 8 лютого, Львівська міська рада розширила категорії людей, які можуть взяти участь у Програмі соціального захисту для ветеранів війни та членів їхніх сімей. Однією із ключових змін стало включення героїв небесної сотні та учасників Революції Гідності до програми.

Програма спрямована на підвищення якості життя ветеранів війни та членів їхніх сімей, а також на збереження пам’яті про загиблих захисників і захисниць України.Вона включає 9 напрямків і понад 60 заходів підтримки, що забезпечить учасникам різну допомогу: фінансову, юридичну, медичну та соціально-психологічну.

Також програма розширює свою дію, охоплюючи дітей загиблих захисників, чиї батьки загинули внаслідок ракетних ударів, які проживали або зареєстровані на території Львівської міської територіальної громади.

На реалізацію у 2024 році передбачено понад 480 мільйонів гривень.Основні компоненти програми включають щорічну адресну допомогу для навчання та оздоровлення дітям загиблих захисників  у розмірі 50 000 грн на кожну дитину до досягнення вісімнадцятирічного віку. 

Крім того, учасникам програми надається адресна допомога на придбання житла, звільнення від сплати податків на нерухоме майно та земельний податок, а також грошові виплати до Дня Матері та дня Батька.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Сихівському районі встановлять меморіальну таблицю захиснику України Андрію Резнікову

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ