Філармонія запрошує на концерт “львівського Моцарта”

філармонія
Опубліковано:

Фото: Анастасія Іванова

 

Цьогоріч виповнюється 230 років із дня народження «львівського Моцарта» – Франца Ксавера! Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика символічно розпочинає святкування цієї визначної дати у перший день весни – 1 березня.

Концерт розпочнеться о 19:00. Велика частина життя Франца Ксавера пов’язана із Галичиною та Львовом, де він пройшов шлях від приватного вчителя музики до найбільш помітної постаті у культурному житті цього краю. Його творчому перу належить понад 30 творів: низка фортепіанних, вокальних, ансамблевих та симфонічних композицій.

У програмі концерту 1 березня прозвучить кантата «Перший весняний день» для солістів, хору та оркестру, написана у 1829 році та присвячена дружині імператора Франца ІІ – Кароліні Августі Баварській. Також у події – Перший фортепіанний концерт Франца Ксавера, написаний композитором у 17-річному віці, та урочиста Увертюра Ре мажор.

Твори Моцарта-молодшого прозвучать у виконанні відомих львівських музикантів: Оксана Рапіти (фортепіано), Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова», солістів – Галини Юхимець (сопрано) та Петра Швайковського (тенор), Камерного хору «Gloria», які виступлять під батутою Сергія Бурка та Володимира Сивохіпа.

Детальну інформацію про подію та квитки можна переглянути за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/franz-xaver-wolfgang-mozart-first-spring-day/

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дзвіницю ЦРПБ підсвітять до Міжнародного дня рідкісних захворювань

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ