Дерусифіковання Львова: містяни просять перейменувати вулицю в честь загиблого воїна

Опубліковано:

У Львові пропонують перейменувати одну з русифікованих вулиць на честь загиблого воїна, сихівчанина Олега Мазура. ​​Чоловік героїчно загинув у бою на Ізюмському напрямку в травні 2022 року. Підписати петицію можна за посиланням.

19 травня 2022 року Олег Мазур загинув в Ізюмському районі Харківської області. Львів’янка Марія Раб створила петицію з закликом перейменувати вулицю в честь загиблого воїна.

Станом на сьогодні, 9 травня, петиція зібрала 3 голоси з необхідних 500 для розгляду її депутатами Львівської міської ради. На збір голосів у львів’ян є ще 60 днів. Доєднатись до ініціативи та проголосувати можна за посиланням.

Олег Мазур народився в селі Піски на Львівщині. В мирний час грав у футбол, був випускником школи львівських “Карпат”, мешкав на Сихові. У 2016 році 20-річний Олег пішов служити до ЗСУ, де чотири роки прослужив у 80-тій окремій десантно-штурмовій бригаді, брав участь у АТО, а з 2020 року був розвідником-снайпером 132-го окремого розвідувального батальйону десантно-штурмових військ ЗСУ. За зразкову службу у ЗСУ нагороджений численними грамотами і подяками.

Додамо, що у вівторок, 2 травня, відбулося засідання робочої групи з дерусифікації та деколонізації топоніміки у Львівській МТГ. Цього місяця з часу створення робочої групи пройшов рік. Відтак члени групи планують проаналізувати зроблене за цей період та в найближчому часі визначити плани та потребу у подальшій її діяльності. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Центрі Довженка відбувся благодійний акустичний вечір Ігоря Шолтиса. Фото

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ