У Центрі Довженка відбувся благодійний акустичний вечір Ігоря Шолтиса. Фото

Опубліковано:

В кінозалі Центру Довженка вже давно не відбувалось жодних подій. Цими вихідними у Центрі Довженка наша редакція спільно з “Ветеран Медіа” провели благодійний акустичний вечір, порозмовляли про небезпеку російськомовної музики та зібрали кошти на ремонт авто.

Під час заходу нам вдалось зібрати 32 700 гривень, а сьогодні на банці уже є 41 924 грн. Доєднатись до збору на ремонт авто для спецпідрозділу “Кантора” можна до 13 травня за цим посиланням на банку.

“Уклін і дяка вам, справжні! Нам не склало би труднощів оголосити збір дистанційно, але ми хочемо віддати від себе стільки ж, скільки просимо від вас для Перемоги! Тож, учора ми провели сімейно-акустичний вечір, поспівали, потеревенили про українізацію музики, пообіймалися і зібрали трохи грошенят на ремонт нашого підбитого Форда” — говорить сихівчанин та військовий Ігор Шолтис.

У моменти розпачу українська музика допомагала об’єднувати людей, надихала на боротьбу. І сьогодні, в час повномасштабної війни, музика знову єднає українців і відрадно, що артисти продовжують працювати, аби допомогти країні та людям, які постраждали від війни. Ігор Шолтис розповів про шкоду російської музики та поспілкувався з гостями вечора про те, що російська музика буквально вбиває.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеновій Гучок запрошує на концерт до Дня матері у Центрі Довженка

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ