“Бути чи не бути”: сихівчани просять забрати кущ біля нерегульованого переходу на Санта-Барбарі

Опубліковано:
Назар Біл

Сьогодні, 17 червня, на гарячу лінію міста Львова надійшло звернення від Назара Біла щодо нерегульованого пішохідного переходу до трамвайної зупинки “Санта-Барбара”. За словами чоловіка, кущ створює дуже високу небезпеку, бо не дає змогу побачити водіям дітей, які наближаються до переходу.

Автор звернення вважає, що рослину потрібно пересадити за перехід. Також він звернувся до управління екології, щоб вони перевірили чи інші поточні чи перспективні проєкти не мають аналогічної проблематики. Запит чоловіка скерували в районну адміністрацію Сихівського району.

В коментарях до звернення прокоментувала даний кущ керівниця управління екології ЛМР Олександра Сладкова:

“Кущ без сумніву заважає. Він був складовою проекту, який розробив сертифікований ГІП. Тобто великі дерева планували ми, кущі – точно ні. Щодо забирання, то зараз пересадка неможлива, не сезон. Кущ з’явився не вчора. Восени потрібно обов’язково пересадити його та перевірити чи є подібні. На мою думку, паркан закриває видимість так само.”

До слова, нагадаємо правила переходу на нерегульованому пішохідному переході:

Водій транспортного засобу, що наближається до нерегульованого пішохідного переходу, на якому перебувають пішоходи, повинен зменшити швидкість, а в разі потреби зупинитися, щоб дати дорогу пішоходам, для яких може бути створена перешкода чи небезпека.

Водночас пішоходи повинні зупинятись перед пішохідним переходом і дивитись в різні боки. На середині зебри також потрібно зупинитись і зробити те саме.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівський район – стихійне звалище?

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ