Автоматизований заїзд на Шуварі та ансамбль при храмі – в новому дайджесті

Опубліковано:

Редакція Сихів.Медіа щоп’ятниці готує дайджест позитивних сихівських новин, який виходить за підтримки оптового ринку “Шувар”. Якщо вам є про що розповісти і ви хочете потрапити у наступний випуск підсумкових новин на Сихів.

 • На гуртовому ринку «Шувар» розпочався новий етап автоматизації заїздів.

Тепер на в’їзді замість звичної разової пластикової картки буде чек. На ньому вказані всі варіанти оплати: смартфоном через QR-код, в терміналах на ринку або ж на виїзді. Ну і повертати його як разову картку не треба, головне не загубити до моменту оплати.

“Щодня понад 4 тисячі клієнтів заїжджають на закупівлю. Є клієнти, які мають картку постійного клієнта “Закупи на Шуварі” і для цих людей змін не буде. Ви і далі можете користуватися картками, які, до речі, можна оформити в клієнтському центрі на ринку. На картці зручно поповнювати баланс і не потрібно платити за в’їзд кожного разу, а ще є знижки.

Маємо багато клієнтів, які платять кожного разу, коли заїжджають. Цього разу оновлення для вас!” ,- зазначає директор ринку “Шувар” Іван Федишин.

Досі не маєте картки «Закупи на Шуварі»?

 1. Візьміть анкету у касира на в’їзді або заповніть електронну за посиланням. Заповнену анкету віддайте касиру.
 2. Під час наступного візиту на ринок заберіть свою персональну картку в інформаційному центрі біля кас.
 • Сихівський ліцей запрошує на День відкритих дверей

Адміністрація ліцею “Оріяна”, що на вул. Чукаріна, 3, запрошує батьків дошкільнят на День відкритих дверей уже наступної середи, 9 лютого о 18:00. Документи дошкільнят в ліцеї уже приймають, більше інформації щодо вступу можна прочитати на сайті навчального закладу.

Цьогоріч у школі планують сформувати 4 перші класи, проте за потреби кількість місць для першокласників можуть збільшити. За прийом документів в ліцеї відповідає заступниця директора з початкової школи Ярославська Наталія.

“Це має бути знайомство батьків з класними керівниками, має бути знайомство зі школою – кабінети, спортзал, їдальня, коридори. Також батьки зможуть задавати питання, це все для того, аби батьки розуміли куди діти підуть, адже зараз школи зачинені, карантинні обмеження і батьки просто не мають змоги прийти і подивитись на школу,” – розповіла директорка ліцею Коропецька Ірина.

Детальніше про запис дітей в ліцею “Оріяна” можна прочитати за посиланням.

 • При храмі Різдва Пресвятої Богородиці створюють парубоцький ансамбль

При храмі Різдва Пресвятої Богородиці створюють парафіяльний колектив “Джура” для хлопчиків віком від 4 до 10 років. Діти зможуть безкоштовно навчатись хореографії і вокалу, а також вивчатимуть історію України і катехизацію.

Відвідування ансамблю при храмі є безкоштовним, діти молодшого віку займатимуться двічі на тиждень. Тоді як хлопці середнього та старшого віку матимуть заняття тричі на тиждень. Діти, окрім хореографії та вокалу, вивчатимуть історію України та практикуватимуться в володінні шаблею. В кожній групі новоствореного ансамблю займатимуться до 30 хлопчаків, на сьогодні ще невідомо скільки груп сформують, адже це залежить від кількості охочих займатись.

“Якщо дитина контактна, соціалізована – просимо до колективу. Особливих вимог до дітей у нас нема. Я думаю, що кожен батько та мати переживають за виховання своїх дітей і немає часу переважно батькам, аби приділити його дітям і вихованню своїх дітей.

Зазвичай діти виховуються в садочках і школах, а ми даємо дітям культурно-духовне виховання, розвиток їхніх талантів і на це потрібно багато часу,” – прокоментував художній балетмейстер колективу Ігор Федак.

Записати сина у новий парубоцький вокально-хореографічний ансамбль “Джура” у захристії та за телефоном +380677505700.

 • Сихівчан закликають безкоштовно пройти повне обстеження організму

Сьогодні, 4 лютого, у Всесвітній день боротьби проти раку львівські медики закликають сихівчан проходити повне обстеження організму в лікарнях Першого медичного об’єднання Львова. Безкоштовно в Сихівському районі, за наявності е-скерування, пройти обстеження можна в 8-й клінічній лікарні на вул. Навроцького.

За статисткою, в 2021 році в Україні від раку померло близько 70 тис. осіб. Ця цифра могла б бути в рази меншою, якби недугу діагностували на ранніх стадіях. Кожна людина після 25 років має проходити щорічне повне обстеження.

За наявності е-скерування у лікарнях Першого медичного об’єднання Львова обстеження є безкоштовними, проте також є опція приватного звернення за оплату.

Щоб пройти безкоштовне обстеження потрібно звернутись до сімейного лікаря та отримати скерування на:

 • загальний аналіз крові, біохімія, коагулограму
 • огляд у хірурга
 • флюорографія
 • УЗД внутрішніх органів, та органів сечостатевої системи
 • УЗД щитовидки
 • УЗД грудей жінкам від 15 років до 35
 • мамографію жінкам 35+
 • огляд уролога або гінеколога
 • аналіз ПСА для чоловіків

Номери телефонів лікарень медичного об’єднання для консультацій: ЛЛШД (вул.Миколайчука, 9) +38(066)0180919, +38(067)1180919; 8-а міська лікарня (вул.Навроцького, 23) +38(098) 983 15 91.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вода на Новому Львові: коротко про ставок на Тернопільській.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ