Сихівський ліцей запрошує на День відкритих дверей

Опубліковано:
Mapio.net

Адміністрація ліцею “Оріяна”, що на вул. Чукаріна, 3, запрошує батьків дошкільнят на День відкритих дверей уже наступної середи, 9 лютого. Документи дошкільнят в ліцеї уже приймають, більше інформації щодо вступу можна прочитати на сайті навчального закладу.

Цьогоріч у школі планують сформувати 4 перші класи, проте за потреби кількість місць для першокласників можуть збільшити. За прийом документів в ліцеї відповідає заступниця директора з початкової школи Ярославська Наталія.

“Це має бути знайомство батьків з класними керівниками, має бути знайомство зі школою – кабінети, спортзал, їдальня, коридори. Також батьки зможуть задавати питання, це все для того, аби батьки розуміли куди діти підуть, адже зараз школи зачинені, карантинні обмеження і батьки просто не мають змоги прийти і подивитись на школу,” – розповіла директорка ліцею Коропецька Ірина.

Для запису дитини у школу батьки мають принести пакет необхідних документів та дві заяви – в НУШ (Нова українська школа) та в програму “Інтелект”.

Для зарахування в ліцей “Оріяна” потрібно подати:

За словами директорки ліцею, першочергово на навчання приймають дітей, які належать школі територіально, тобто мешкають неподалік (вул. Гостинна; вул. Колійна; вул. М. Колодзінського; вул. Рахівська, 1-22, 23, 25; вул. Рожева; вул. Хортицька; вул. Г. Хоткевича, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68; вул. В. Чукаріна; вул. Бережанська, 2-63.), а також тих у кого в школі навчаються брати/сестри та тих, у кого в ліцеї викладають батьки.

У випадку, якщо карантинні обмеження у Львові посилять, подію перенесуть.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про заводи Сихівського району.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ