На гірський прихисток в пам’ять про сихівчанина зібрали майже 500 тис. гривень

Опубліковано:
Прихисток

Львівські пластуни, туристи та географи ініціювали збір коштів на будівництво гірського прихистку на горі Параска, що в національному парку “Сколівські Бескиди” на Львівщині. Хатину збудують в пам’ять про загиблому на війні сихівчанина Тарасу Гаврилишину. Доєднатись до збору коштів на прихисток, телескоп та знаки ознакування, можна за посиланням.

Спільними зусиллями за два тижні львів’янам вдалось зібрати на Прихисток 478 642 гривень з необхідних 920 тисяч гривень. Пожертвувати на створення прихистку можна за посиланням.

Хатина на горі Параска стане першою в рамках концепції “Парк темного неба”, де планують проводити періодичні астро-кемпи та пленери, а також розвивати астрономію у місцевих школах. Зібрана сума дозволить купити матеріали та збудувати прихисток, придбати 1 мобільний телескоп Sky-Watcher (Synta) SK Dobson, а також виготовити інформаційні таблиці і ознакування та інше.

“Щиро вдячні всім хто вже зробив пожертву, всім хто підтримує нас інформаційно! Дякуємо за ваші історії, вподобайки та поширення. Але ми в жодному разі не можемо зупинитись! Ми з Морським Пластуванням продовжуємо збирати кошти, щоб виконати останню волю нашого друга, воїна – Тараса Гаврилишина (ТТ) – астро-туристичний прихисток для мандрівників на горі Параска,” – поділилась координаторка збору Юлія Гвоздович.

Нагадаємо, що сихівчанин Тарас Гаврилишин загинув під час звільнення українських земель на південному напрямку. Понад 25 років сихівчанин пластував, належав до юнацького куреня ч. 15. ім. Павла Полуботка у Львові, а згодом – до 25 куреня УСП “Чорноморці” ім. Святого Миколая. До мобілізації займався прокладанням гірських маршрутів, був туристичним гідом по Карпатах. Останні кілька років професійно займався будівництвом сучасних човнів різних типів.

Найбільшою мрією і останнім проханням, яке він озвучував побратимам, пластуна було спорудження колиби біля гори Параска, щоб ще більше охочих могли насолоджуватись красою гір та зоряного неба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не нудна наука: У Львові пройшов Науковий фестиваль.

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ