Фото: culturebridges.eu

Режисерка фільму «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» зустрінеться з глядачами

8 Жовтня 2019 в 13:32

В центрі Шептицького (паркова аудиторія), 9 жовтня, о 18:30 відбудеться показ кіноробіт української режисерки-документалістки Надії Парфан. Вхід вільний. Про це повідомляють організатори. 

Надія Парфан представить свої короткометражні стрічки, а також розкаже про майбутню прем’єру повнометражного фільму “Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”. 

Надія Парфан народилася в Івано-Франківську, вивчала культурологію, урбаністику та соціальну антропологію. З 2012 по 2013 роки брала участь у програмі Фулбрайта у  США. У 2014—2015 пройшла курс документальної режисури DOK PRO у Кіношколі Анджея Вайди у Варшаві, Польща. Надія — співзасновниця міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86». Вона також авторка ідеї та креативна продюсерка документального проекту MyStreetFilmsUkraine, у рамках якого українські режисери створили і випустили на екран 49 короткометражних фільмів. Серед них: «Ма» Марії Стоянової «Діорама» Зої Лактіонової , «Я і Маріуполь»  та «Народний музей Авдіївки». У 2018 році Надія спільно з продюсером Іллею Гладштейном заснувала продакшен-компанію «Phalanstery Films».

Детальніше про подію — за посиланням.

Нагадаємо, що вже 18 жовтня, у кінотеатрі «Кінопалац» відбудеться львівська прем’єра дебютного повнометражного фільму Надії Парфан”Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”.