Фото: galka.if.ua

 

У Львові відбудеться прем’єра фільму «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго»

7 Жовтня 2019 в 12:42

В п’ятницю, 18 жовтня, у кінотеатрі «Кінопалац» відбудеться львівська прем’єра дебютного повнометражного фільму Надії Парфан, створеного за сприяння Львівської кінокомісії. На показі режисерка особисто представить свою стрічку глядачам і відповість на запитання зали. Про це повідомляють організатори.

Фільм розповідає про працю і творчість  працівників ДМП «Івано-Франківськтеплокомуненерго», яке з року в рік забезпечує батареї цілого міста теплом. Вихід фільму приурочено до початку опалювального сезону. 

Про що кінострічка. Головний герой цієї історії, Іван Васильович, багато років очолює профспілку комунального підприємства. Його opus magnum — профспілковий хор, у якому співають диспетчери, ремонтники, слюсарі, бухгалтери. Голова профспілки пишається творчими здобутками комунальників, але керується принципом «спочатку людям тепло — а вже потім співати». Опалювальний сезон вносить корективи у графік репетицій. Трудовий колектив намагається полагодити застарілі комунікації, поки розгнівані споживачі штурмують гарячу лінію. Чи зігріє холодну батарею українська народна пісня?

 

Світова прем’єра фільму відбулася на фестивалі Visions du Réel у швейцарському місті Ньйон. Українська — у європейському конкурсі документальних фільмів Одеського міжнародного кінофестивалю. Також фільм брав участь у конкурсній програмі кінофестивалю у Кракові, а у жовтні представить україну на румунському фестивалі Astra. У вересні права на фільм придбала японська компанія NHK — найбільший телерадіомовник в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

Фільм «Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго» створений за підтримки Державного агентства України з питань кіно, за сприяння телеканалу Current Time та Львівської кінокомісії. Продюсером виступив Ілля Гладштейн (Phalanstery Films).

У Львові стрічка виходить у прокат 17 жовтня в кінотеатрах «Кінопалац» та «Планета кіно». Детальніше про подію можна дізнатись — за посиланням.