Фото: Сихів Медіа

Запрошуємо на фестиваль «Різдвяна Радість» у Центр Довженка

23 Січня 2020 в 17:43

В суботу, 25 січня Центрі Довженка відбудеться щорічний благодійний фестиваль «Різдвяна Радість».

«Сихів.Медіа», Церква Різдва Пресвятої Богородиці, Центр Довженка та БФ «Різні Люди» запрошують на традиційний щорічний фестиваль «Різдвяна Радість».

На фестивалі  виступатимуть дитячі колективи Сихова та гості з інших областей України. У програмі будуть як вокальні номери, танці так і молитви. Також на вас чекатиме запрошений гість — Уляна Малиняк. 

“Дорогі друзі, цей день 25 січня запам’ятається вам не тільки виступами неймовірних колективів та солістів, не лише Львова та багатьох Українських міст! А ще й виступом неймовірної, талановитої та чарівної Уляни Малиняк! Тендітної співачки з великим серцем та надзвичайним голосом!”, — розповіли організатори. 

Також О 19.00 запрошуємо усіх на площу перед Храмом Різдва Пресвятої Богородиці спільно заколядувати.

«Дорогі львів’яни, сихівчани, гості, з приємністю запрошуємо вас на фестиваль «Різдвяна Радість», а з годом на площу перед святинею, щоб Богові заспівати славу. Різдво — це час, коли Бог божественним світлом доторкається до наших душ і вони співають: «Слава на висотах Богові й на землі мир людям доброї волі! Хай Бог благословить кожного!», — говорить Отець Орест Фредина.

Початок фестивалю о 10.00.