Фото: Сихів Медіа

Міжнародні експерти та банкіри. Чим дивуватиме цьогорічний Екологічний форум

6 Вересня 2018 в 15:45

13-14 вересня на «Арені Львів» проходитиме Міжнародний екологічний форум «Вода та Енергія». У ньому візьмуть участь понад півтори тисячі експертів та гостей.

Головна мета Екологічного форуму — популяризація розумного поводження з ресурсами, які відновлюються чи ні: водою, енергією, відходами тощо.

«Ми очікуємо, що це буде найбільша і найважливіша подія в Україні. Півтори тисячі учасників, серед яких експерти, політики і урядовці найвищих ланок, громадські діячі, наші партнери банкіри з України та світу», — каже заступник директора ЛКП «Львівводоканал» Дмитро Ванькович.

За його словами, на Форумі, у першу чергу, підійматимуть питання, пов’язані з чистою водою.

«Ми хочемо, щоби у крані кожного мешканця України була чиста і здорова вода, — наголошує Дмитро Ванькович. — Також будемо розглядати питання поводження з відходами. А родзинка нашого форуму — презентація концепції «зеленого міста». Це нова філософія урбаністики. Це новий тренд в Європі. Це нова філософія розвитку забудов, постачання енергії, транспортного питання, поводження з дощовою водою та інше».

Упродовж двох днів Екологічного форуму проведуть близько 20 дискусій.

Крім того, під час Екофоруму триватиме виставка інноваційних технологій «Water Pro», до участі у якій запрошуються підприємства та компанії, виробники й постачальники обладнання та устаткування для очищення природних і стічних вод, переробки та сортування відходів, засоби автоматизації технологічних процесів, економії енергоресурсів, транспортування води, новітніх «зелених» рішень.

Більше про програму Форуму можна дізнатися тут.

Потрапити на форум можна безкоштовно, але за умови попередньої реєстрації.

Детальна інформація розміщена на сайті та Фейсбук-сторінці заходу.

«Сихів Медіа» — інформаційний партнер форуму.