“Вулиці Імен”: екскурсія-розповідь присвячена Юрію Руфу. Фото

Опубліковано:

Цими вихідними, до Дня міста, провели екскурсію та лекцію в пам’ять про сихівчанина Юрія Руфа, який з перших днів війни став на захист України в складі львівської 24-ї бригади. 

Юрій Руф до повномасштабного вторгнення писав прозу та поезію, волонтерив, викладав, був кандидатом технічних наук, ідеологом, націоналістом та засновником бренду одягу “Ґwear” і літературно-просвітницького проекту “Дух нації”. В лютому 2022 року Юрій Руф обрав шлях борця та захищав Україну в складі 24-ої ОМБр імені короля Данила.

В межах проєкту “Вулиці Імен” львівʼяни та гості міста прогулялися новоперейменованими вулицями Львова, дізналися про їх історію та важливих осіб, на честь яких вони названі.

Денис Булавін провів екскурсію вулицею Юрія Руфа. Одразу після цього відбулася лекція Тараса Репицького, засновника ГО “Інститут суспільних ініціатив”, депутата ЛМР та друга Юрія.  

В межах лекції, присутні згадували полеглого захисника, ділилися своїми історіями і в кінці відвідали Личаківський цвинтар на якому похований сихівчанин. 

“Такі заходи важливі для героїзації людей, щоб пам’ять і слава про наших героїв жила вічно.”

Тарас Репицький

Екскурсія-розповідь про Юрія Руфа – один із заходів в рамках проєкту “Вулиці Імен”: цикл міських екскурсій та лекцій у Львові”, який підготував Інститут стратегії культури до Дня міста.   

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Кохання і відстань”: втрата коханого на фронті та життя Анни Каражі під час війни

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ