Фото: Сихів Медіа

Симфонічна вистава “Петрик та Вовк” у центрі Довженка

8 Грудня 2020 в 13:10

В п’ятницю, 11 грудня в Культурно-освітньому центрі імені Олександра Довженка поставлять музичну казку “Петрик і Вовк” за однойменним мотивом твору Сергія Прокоф’єва. Музична казка розпочнеться о 19:00. Виконавці — музиканти Академічного Симфонічного оркестру Львівської національної філармонії.

Симфонічну виставу називають унікальною, адже кожен персонаж представлений тембром певного інструменту. Відтак діти зможуть інтерактивно познайомитись з предметами, що творять музику.

Партію Петрика виконають струнні, Дідуся — фагот, Пташку — флейта (Наталія Кожушко), Кішку — кларнет (Дарія Кузьменко), Вовка — валторн (Назар Базів), постріли мисливців — литаври та барабан. А от оповідачем стане Олег Пригода, львівський актор та ведучий. Він також виступав у серії Family concerts.

“Петрик і вовк” – один із найвідоміших у світі музичних творів для дітей. Це класика жанру, яку також найчастіше записують на студіях. За останні роки було здійснено понад 400 записів різної автентичності твору на понад десяток мов світу.

Цікаво те, що навіть Білл Клінтон озвучував “Петрика та Вовка”. Вже не кажучи про озвучку від Шерон Стоун, Софі Лорен, Антоніо Бандераса, Девіда Боуї, Еліса Купера та Стінга.

Квитки можна замовити, перейшовши за посиланням тут, або купити у центрі Довженка або в філармонії.

Захід відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм.