Фото: Сихів Медіа

«Віртуози Львова» виступили зі святковим концертом

11 Вересня 2020 в 15:19

10 вересня на сцені Концертного залу Людкевича Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» виступив зі святковим концертом. Про це повідомили у пресслужбі Львівської національної філармонії.

Концертна програма концерту 10 вересня була сформована так, що кожен з музикантів оркестру мав можливість виступити солістом. Кілька творів виконували імениті солісти – Оксана Рапіта (фортепіано), Ігор Мацелюх (най) та Софія Соловій (сопрано). Окремі композиції також увійшли у компакт-диски, видані оркестром: «Музика для всіх» та «Музика Львова», які розійшлися великими тиражами у всьому світі.

Важливу сторінку події склали твори Маестро Скорика: справжньою окрасою концерту стала всесвітньо відома «Мелодія», яка прозвучала у виконанні Софії Соловій та «Віртуозів Львова», а відома піаністка Оксана Рапіта долучилась до виконання ще трьох фортепіанних творів Маестро («Приємна прогулянка», «В народному стилі» та «Нав’язливий мотив»).

«Ми були надзвичайно раді бачити наших шанувальників у залі! Приємно, що людям подобалось, що вони мали можливість відволіктись від усього негативу, який супроводжує усіх упродовж останніх місяців. Саме такою була мета нашої події!», – поділився враженнями очільник оркестру Сергій Бурко.

Наразі оркестр активно готується до наступних проєктів. Зокрема, одним із найбільш вагомих стане видання книги про історію «Віртуозів Львова». Також в рамках багаторічної співпраці оркестру із маріупольським камерним оркестром «Ренесанс» буде втілений масштабний проєкт «Українська музика від Сходу до Заходу».

Відеозапис концерту можна переглянути за посиланням:

https://youtu.be/i4YztvcF5JQ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На вулицях Львова знімають пригодницький трилер