Фото: Фотографії старого Львова

На вулицях Львова знімають пригодницький трилер

8 Вересня 2020 в 14:08

Цієї неділі, 6 вересня у Львові стартували зйомки пригодницького трилера з елементами містики «Егрегор» українського виробництва. Зйомки фільму триватимуть до 18 вересня. Про це повідомили на сайті ЛМР.

Зйомки фільму проводитимуть переважно на міських вулицях, де не курсує громадський транспорт. Саме тому зміни у русі автобусів та трамваїв не буде, проте практикуватиметься ситуативне перекриття руху на час зйомок кадру, що триватиме не більше кількох хвилин.

Проте Ігор Собенко, заступник начальника управління транспорту ЛМР, додав, що у локаціях зйомок тимчасово обмежуватимуть паркування.

Фільм знімають в стилі неонуару разом з польськими та американськими продюсерами. Серед акторського складу: Омрі Роуз, Валерія Караман, Олена Лавренюк, Данієль Ольбрихський, Анджей Зелінський.

Фільм «Егрегор» розповідає захопливу історію нью-йоркського детектива Артура, який отримав таємничий лист. У конверті він знайшов авіаквиток та приховане посланням від свого університетського професора-українця, з яким вони не підтримували зв’язок уже кілька років. Намагаючись довідатись чому і для чого професор надіслав йому листа, Артур дізнається, що його учитель начебто здійснив самогубство, а за його дочкою полюють невідомі.

Головний герой повертається в Україну аби дізнатись правду та допомогти доньці людини, яка багато років тому відіграла важливу роль в його житті.

«Оскільки я львів’янин, то вирішив перенести сюжет фільму до Львова. Основні події фільму відбуватимуться у Львові, проте деякі сцени ми зніматимемо в Києві, біля Кракова та в Нью-Йорку. Тож в фільм ми покажемо справжній, сучасний Львів, тому ми сподіваємось, що львів’яни поставляться з розумінням до певних незручностей», — розповів генеральний продюсер «Солар Медіа Інтертеймент» Сергій Лавренюк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як озеленити Львів законно?