Фото: Сихів Медіа

«А жінка буває на осінь так схожа…»: відеоробота Божиків та п’ятирічної Кіри

1 Грудня 2020 в 14:24

Музична сім’я Божиків презентувала зворушливе відео з п’ятирічною дівчинкою Кірою Касинець, яка родом з Ужгорода.

Музиканти-віртуози Олександр та Юлія Божики грають мелодію знаменитої пісні Ігоря Поклада «Чарівна скрипка». Водночас дівчинка читає вірш «А жінка буває на осінь так схожа…». Олександр зробив для пісні власне аранжування для скрипки та фортепіано. Він виконує скрипкову партію, а його дружина акомпанує на фортепіано.

«Результат вийшов неймовірний! Коли ми знайомились зі сценарієм та розкадровкою, не сподівались, що відео вийде настільки динамічним. Вийшов справжній короткометражний фільм! У відео розповідається історія маленької дівчинки, яка завдяки своїй безпосередності та цікавості потрапляє до нас на репетицію. Вона починає читати вірш, ми з Олександром підтримуємо її музикою. Це історія також про те, що не потрібно боятися відчинити двері до своєї мрії», – розповідає Юлія Божик.

Для маленької Кіри найціннішим було те, що творча група запевнила: вона відпрацювала свою роль як доросла. До створення відео долучились Наталя Данилко та студія «Family Tree». З інтонацією та правильним диханням дівчинки працювала педагог Якушко Наталія.

Події відбуваються в атмосферному Львові, лунає чарівна музика, маленька крихітка читає дорослий вірш — ці фактори створили довершену творчу картину. Запрошуємо до перегляду відеороботи за посиланням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Дириґенти. Українською»: Львівська філармонія запрошує на концерт