Фото: Львівська національна філармонія

«Дириґенти. Українською»: Львівська філармонія запрошує на концерт

27 Листопада 2020 в 16:27

4 грудня о 19:00 у Концертному залі Людкевича Львівської національної філармонії імені М. Скорика відбудеться другий концерт серії «Дириґенти. Українською». Концерт очолить молодий львівський дириґент – Ігор Муравйов. Посилання на подію тут.

Музиканти виконають для слухачів «Українську сюїту» львівського композитора Миколи Колесси, знамениту «Геффнерівську» симфонію (№35) Моцарта, яка була створена як серенада для супроводу церемоніалу із надання дворянського титулу Зигмунду Гаффнеру. На фінал музиканти виконають третій фортепіанний концерт Петра Чайковського.

«Цього року світ відзначає ювілеї двох музичних корифеїв. 250 років від народження Людвіга Ван Бетховена та 180 років від народження Петра Чайковського. Також фортепіанний концерт Чайковського повноцінно (всі три частини) буде виконуватися вперше в Україні», – розповідає дириґент Ігор Муравйов.

Квитки можна придбати у касі філармонії. На сайті та соцмережах Львівської національної філармонії можна дізнатись більше про солістів, дириґентів та композиції, які звучатимуть у програмі.

Перший концерт із серії «Дириґенти. Українською» відбувся у жовтні цього року під егідою одеської дириґентки Маргарити Гринивецької. Солістами виступили львівська скрипалька Марія Ткачик та київський скрипаль Андрій Павлов. Запис трансляції можна переглянути на YouTube-каналі Львівської національної філармонії.