Фото: Сихів Медіа

Львів’ян кличуть на слухання щодо підвищення вартості проїзду у громадському транспорті

18 Листопада 2019 в 15:39

У Львові наприкінці листопада відбудуться громадські слухання щодо підвищення вартості проїзду у міських маршрутках, а також у електротранспорті. Про це йдеться на порталі Львівської міської ради.

В понеділок, 25 листопада відбудуться громадські слухання щодо підвищення цін на проїзд в автобусах з 7 до 8 гривень. Слухання відбудуться у Личаківській РА, на вул. Костя Левицького, 67 о 18.30 год. 

Також в середу, 27 листопада відбудуться громадські слухання щодо підвищення вартості проїзду в електротранспорті. Тариф хочуть підвищити до 6 гривень при купівлі квитка у кіосках та до 7 гривень, якщо купувати його у водія. Слухання пройдуть у Личаківській РА о 18.30 год.

За годину до проведення слухань відбуватиметься реєстрація учасників. Усі учасники слухань мають взяти з собою паспорт чи інший документ, який посвідчує особу та дає можливість перевірити місце проживання та реєстрації або наявності у юридичної особи нерухомого майна на території Львова.

Додамо, що у Львові планують купити 100 нових автобусів та 10 трамваїв.   Також нагадаємо, що  на гарячій лінії міста Львова вже створили опитування щодо підвищення вартості проїзду в автобусах. Львів’ян запитують, чи погодяться вони платити 8 гривень за проїзд в міських автобусах, якщо натомість буде придбано новий громадський транспорт.