Фото: Сихів Медіа

Танці-«банси», ігри та катехизація — у Церкві Різдва Пресвятої Богородиці триває дитячий табір

7 Серпня 2019 в 11:11

У церкві Різдва Пресвятої Богородиці стартував табір «Веселі канікули». 600 дітей від 7 до 14 років бавляться при храмі, граються та вивчають основи християнської віри.

Церква Різдва Пресвятої Богородиці влаштувала табір для дітей, в якому впродовж дня діти весело і з користю проводять свій час. Окрім командних ігор, вони також вчаться поняттям християнської віри.

«Тут треба бігати, стрибати. Мені  подобається. Я не люблю сидіти на місці. А ще тут я зустрів своїх друзів зі школи», — розповідає учасник канікул дев’ятирічний Сашко.

 

В таборі дітьми опікуються 80 аніматорів. Перед тим, як працювати з дітьми, вони вчаться три роки у школі та складають іспити, аби довести свою фаховість. «Веселі канікули» церква Різдва Пресвятої Богородиці  влаштовує від 2001 року, а започаткував цю справу ще святий Іван Боско, засновник згромадження салезіян.

«Іван Боско зрозумів, що до діток має бути певний підхід. Особливістю у вихованні є те, що весь час діти займаються різною діяльністю. Їхній день проходить так: ми разом знаходимось на спільній молитві. Потім ділимось на дві великі групи старших і менших. В нас є тематична назва дня, пісня дня та сценка дня. Далі діти діляться ще раз на команди і розходяться по школах на Сихові, там вже бавляться, граються, а також мають катехізацію. Після чого гуртуються і повертаються назад на територію храму, а тут вже танцюють, змагаються і просто бігають та веселяться всі разом», — розповідає отець Юрій Дрізд.

Канікули завершаться поїздкою дітей до Страдчу. 

Натисніть на фото, щоб подивитись всю галерею.