Фото ілюстративне. Джерело: svatove.city

Львів’ян закликають вакцинувати домашніх улюбленців від сказу

14 Травня 2019 в 19:25

Усіх власників домашніх тварин закликають провакцинувати своїх улюбленців від сказу — державна міська лікарня ветеринарної медицини вакцинуватиме тварин за двома адресами, а також передбачать додаткові пункти вакцинації.

14 травня у мерії відбулося позапланове засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС щодо випадку виявлення сказу у безпритульного собаки, який був на перетримці в ЛКП «Лев». Власників пса, у якого виявили сказ, розшукують і просять усіх, кому відома будь-яка інформація, обов’язково повідомити, щоб уберегти людей від небезпеки можливого зараження.

За словами директорки  ЛКП «Лев» Оксани Кошак, визначені дві локації, де буде діяти карантин протягом 60 днів — це «ЛКП Лев» і вул. Старознесенська (парк «Знесіння») — щоб застерегти і перевірити, чи всі тварини здорові.

Усіх власників домашніх тварин закликають провакцинувати своїх улюбленців від сказу — державна міська ветеринарна клініка вакцинуватиме тварин за двома адресами: вул. Єрошенка, 16 та вул. Промислова, 9. Пізніше також повідомлять про те, де будуть розміщені точки безкоштовної вакцинації тварин.