Фото: Opinion

В Україні створили петицію щодо створення українськомовних субтитрів на Netflix

22 Червня 2020 в 14:35

В травні цього року на офіційному інтернет-представництві Президента України опублікували петицію щодо необхідності створення українських субтитрів на популярних світових платформах.

Петицію “Забезпечити можливість перегляду фільмів, шоу і телепрограм українською мовою на таких сервісах як: Megogo, Netflix, Oll.tv, Divan.tv, SlavPeople, Google Play, iTunes store, Amazon та інших” опублікували ще 22 травня, але увагу на неї звернули лише вчора. Коли п’ятий президент України Петро Порошенко розповів про неї на офіційному сайті Європейської Солідарності.

В Україні доступні щонайменше 7 сервісів, де не порушуючи авторські права, можна переглядати фільми та серіали – це Megogo, Oll.tv, Netflix та інші. Фільмів і передач українською мовою дуже мало. В основному 99% всіх фільмів та передач російською мовою.

«Друзі, у мережі зараз набирає обертів петиція щодо впровадження українського дубляжу та субтитрів на популярних платформах для перегляду фільмів та серіалів: Netflix та Amazon Prime Video. Це дуже правильна та потрібна ініціатива! І щоб це стало можливим, ми самі маємо чітко продемонструвати: українці читають, дивляться, та слухають українською!», – розповів Петро Порошенко.

В рамках петиції автор розповів про середню вартість підписки на кожен з запропонованих сервісів, переваги та недоліки. А також відсоткове відношення кількості української та російської мов.

На сьогодні петицію підписали уже близько 100 разів з 25 000 необхідних. До завершення збору голосів залишилось 64 дні. Проголосувати за петицію можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 фактів про вулицю Миколи Скрипника.