Фото: kordon.in.ua

В поліції розповіли як контролюватимуть дотримання карантину на Великдень

15 Квітня 2020 в 12:25

Вчора, 14 квітня відбувся брифінг начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковника поліції Василя Віконського. Він розповів про те, як відбулось святкування Вербної неділі у Львові та про заходи, які заплановано на Великдень.

11 та 12 квітня, у Вербну неділю правоохоронці патрулювали вулиці міста та території поблизу храмів. Патрульні забезпечували публічний порядок, слідкували за дотриманням правил під час карантину, а також проводили роз’яснювальні бесіди. За минулі вихідні правоохоронці Львівщини склали лише 7 адміністративних протоколів за порушення правил карантину.

«У Вербну неділю на Львівщині відбулось більше двох тисяч богослужінь. Біля кожного храму несли службу поліцейські та завдяки свідомості людей та священників, грубих порушень виявлено не було – представники усіх конфесій поставились з розумінням до ситуації, що склалась, звернулись до парафіян з рекомендаціями щодо участі у відправах», – розповів Василь Віконський.

Щодо Великодних вихідних, полковник поліції Василь Віконський розповів про те, що людям ніхто не забороняє святити паски, але поліція проводитиме роз’яснювальну роботу, слідкуватиме, щоб люди дотримувались дистанції, перебували у захисних масках та дотримувались інших обмежень, зокрема й чисельності людей на обмежених площах. Додамо, що поліція на вихідних планує вивести якомога більше співробітників безпосередньо на вулиці для максимального залучення патрулювань поблизу церков.

«Дуже розраховуємо на те, що мешканці й надалі проявлятимуть свідомість й допомагатимуть поліцейським. Лише так, спільними зусиллями, ми зможемо пройти цей непростий час та попередити розповсюдження вірусу – зберегти наші життя та здоров’я», – підкреслив Василь Віконський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МОЗ пояснили що таке «громадське місце» та де необхідно носити маску.