Фото ілюстративне. Джерело: see-life.biz

Сихівчан запрошують на благодійне свято «В гостях у Василя та Маланки»

11 Січня 2019 в 00:01

13 січня на Старий-Новий рік у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа відбудеться благодійне свято «В гостях у Василя та Маланки», повідомляє прес-служба ЛМР.

Вдесяте цей захід збере за одним столом львівські сім’ї, щоб у дружньому колі заколядувати, побачити театральні дійства та почастуватися традиційними українськими святковими стравами. Головною метою свята є благодійність — цього року хочуть допомогти Шпиталю Шептицького у відновленні хірургічного відділення.

Свято «В гостях у Василя та Маланки» — це не лише змога відчути унікальний дух єдності і автентичних традицій, а й реальна можливість зробити добру справу, переконані організатори.

Програма свята «В гостях у Василя та Маланки» насичена. Лунатиме коляда із Іриною Долею, відбудуться виступи гуртів «Rockoko» та «ЯгОди». Поринути у світ театру присутнім допоможуть «Майстерня мистецького простору», а також «І люди, і ляльки». Окрім того, відбудеться показ українських вишиванок різних епох під спів хору «Слідами Херувимів».

«Кожного року ми шукаємо різні цікавинки, і цього року ми поставили акцент на театральному дійстві. В нас буде і виступ вертепу, і коляда, і вистави. Також для дітей буде багато цікавинок — і майстер-класи, і театр, і гостина. Будуть дітки творити власні вертепи, ялинкові прикраси. Майстер-класи проводитимуть митці, також заплановані різні квест-забави, аніматори. Театр вільних ініціатив «ОКО» разом із дітьми створюватиме Різдвяну містерію», — зазначила Анастасія Янків.

Цьогоріч акцент також роблять на колядуванні — буде багато автентичних коляд, каже ведучий свята Олег Пригода. І сам захід буде театралізованим.

«Цього року змінюємо концепцію заходу, і робимо його театралізованим. Позаду буде великий екран, де буде транслюватися багато нарізок відео, які ми вже відзняли — це колорит села, коляди, і це буде давати певну атмосферу. Щоб підсилити українські традиції, ми запросили хор, який виконує коляду в народних строях — автентично, але стилізовано. І цього року ми хочемо показати, що вишиванка — це дуже модно, класно», — розповів Олег Пригода.

Захід триватиме з 18:00 до 23:00.

Кількість місць обмежена. Для дітей є окремий вхідних квиток на дитячу програму, де будуть працювати аніматори. Попереднє замовлення квитків і детальна інформація за тел.: 067 67 90 207.