Фото: Сихів Медіа

Центр Довженка запрошує на концерт українського рок-гурту «Мері»

30 Вересня 2019 в 11:39

В понеділок, 14 жовтня, в Центрі Довженка відбудеться концерт Віктора Винника та гурту МЕРІ. Про це повідомляють організатори події.

Український рок-гурт МЕРІ у Львові виступить з новою програмою «Нові та найкращі пісні». «Без сумніву, це той концерт, на який не соромно прийти з батьками і дітьми. Це чудова музика і тексти, українська позиція музикантів. У залі люди насолоджуються прекрасними українськими піснями і відпочивають наповну. А ще це завжди дружнє спілкування публіки з групою наживо. Цього разу слухачі зможуть почути наживо не лише улюблені пісні, а й дуже багато нових, не менш вартісних пісень. Приходьте обов’язково. Тим більше, що концерт відбудеться у День Захисника України», – зазначають організатори.

Віктор Винник, лідер рок-гурту Мері, вважає особливо почесним те, що цьогорічний виступ припадає на Покрову, на День захисника України – 14 жовтня. «На всіх без винятку концертах я нагадую, що наша країна у війні, війні за свою ідентичність і незалежність. І у цій війні ми можемо опиратись і надіятись тільки на себе і на наших захисників, нашу армію. У програмі концерту прозвучать багато пісень на соціальну та патріотичну тематику, ми будемо раді бачити в залі учасників ООС та ветеранів. Отож запрошую усіх та з нетерпінням чекаю на зустріч», – зазначив Віктор Винник.

За словами організаторів, для ветеранів АТО та ООС – знижки -20% (деталі за телефоном:. 093 693 68 35). Під час концерту відбудеться благодійний збір коштів на потреби української армії.

Детальныше про концерт — за посиланням.