Фото: Сихів Медіа

Уряд планує ввести компенсації за електроопалення

27 Січня 2021 в 12:01

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що Кабінет Міністрів України планує ухвалити рішення про компенсації громадянам, які встановили електроопалення. Про це повідомляє ЛОДА.

За словами Дениса Шмигаля, є кілька умов, які необхідні для того, щоб ринки електроенергії та газу почали працювати на користь населення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ОСББ чи не ОСББ: як управляти своїм будинком

Попри монетизовану компенсацію домогосподарствам, уряд також встановив максимально граничну ціну на газ для населення – на рівні 6,99 гривень з ПДВ за кубометр газу. ‘Таке ж рішення розробляють і для ОСББ. Зазначимо, що у Сихівському районі кількість ОСББ зростає, що є, безумовно, сприятливим економічним та соціальним показником.

Як зазначає очільник Уряду, тарифи на тепло та гарячу воду не будуть підвищуватись до кінця опалювального сезону. Також уряд разом з парламентським комітетом ініціює можливе введення тимчасових адміністрацій, які б дисциплінували ринок розподілу газу і не дозволили б монопольно підвищувати тарифи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ціна за проїзд в маршрутках Львова може зрости вдвічі

Позитивним також є той факт, що за невчасно сплачені тарифи за газ та тепло за січень не застосовуватимуть штрафів чи пені. Загалом, нововведення мають бути представлені вже цієї весни.