Фото: Сихів Медіа

У жовтні Соломія Чубай проведе перший онлайн-концерт та презентує альбом “Колискові для Олекси”

15 Вересня 2020 в 16:02

2 жовтня, у першу п’ятницю місяця, відбудеться on-line концерт та презентація унікального альбому «Колискові для Олекси» Соломії Чубай.

Концерт відбудеться о 19:00 2 жовтня, його транслюватимуть на офіційному каналі Соломії на YouTube та на сторінці у Facebook за посиланням.

У концерті візьмуть участь: Соломія Чубай – вокал, Сашко Главацький – гітара, Андрій Коник – бас, флейта, Том Луголообі – клавіші, Ігор Гнидин – барабани, «Rockoko», Михайло Романишин – скрипка, Володимир Котляров – віолончель, Ігор Процик — віолончель.

Унікальні гості: Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» під керівництвом Дмитра Кацала.

Особливі гості: Учні з аутизмом викладача з Мексики Хавєра Донлукаса.

Альбом «Колискові для Олекси» — не просто історія про сина співачки — хлопчика з аутизмом та його Планету. Це — музика для заспокоєння, настрою, відчуття внутрішнього щастя та гармонії. Цей альбом можна вмикати вдома, в машині, на дитячих святах, засинати та танцювати під нього. У альбомі звучать найкращі тексти — від Лесі Українки до Івана Малковича та найкрасивіша музика.

«Колискові для Олекси» Соломії Чубай — це унікальний терепевтично-інклюзивний проєкт. Унікальність якого полягає у реальній історії та досвіді мами — Соломії Чубай і її сина — Олекси Андріїшина з аутизмом, який розповідав, що він з іншої планети Земля.

Вперше в Україні за допомогою музичного мистецтва розкривають тему розладів аутичного спектру. Соломія записувала другий альбом колискових з друзями музикантами, дітками з аутизмом та хором «Дударик». Це неповторний досвід, в результаті якого на альбомі можна почути голоси понад 50-ти людей.

Додамо, що 23 жовтня у Палаці ім. Г. Хоткевича відбудеться презентація двох альбомів з глядачами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Віртуози Львова» виступили зі святковим концертом.