Фото: 12 канал

У Сихівському районі відновлює роботу один з дитсадків

3 Серпня 2020 в 13:27

Львівські заклади дошкільної освіти поступово розширюються. За 4 роки у них відкрили 125 додаткових груп. Цьогоріч було 400 вільних місць у садочках. А за результатами першої хвилі зарахування у дитсадки — 875 вільних місць. Також по районах тривають ремонтні роботи у дитсадках. Про це повідомили на офіційному сайті Львівської міської ради.

За 4 роки з оренди вивільнено 23 приміщення, в яких колись були садочки.

«Практику вивільнення приміщень із оренди та подальшу передачу під заклади дошкільної освіти пробували застосовувати і в інших містах. Та на сьогодні лише у Львові чи не найкращий показник», — розповідає Зоряна Довганик, начальниця управління освіти у Львівській міській раді.

Окрім вивільнення приміщень, вирішили відновити декілька дитсадків Львова. Щодо Сихівського району, то це буде ЗДО № 97 (вул. Дністерська, 25).

На сьогодні у Львові працює 102 заклади дошкільної освіти та 9 освітніх закладів з дошкільними відділеннями, 28 приватних садочків, які мають ліцензію. А також близько сотні неліцензованих приватних установ, які надають послуги з догляду за дітьми дошкільного віку. Діють 117 шкіл, 19 приватних шкіл.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Львівську область поділи на 3 карантинні зони