Фото: ГО Плато

У парку «Залізна вода» облаштують сад-город

14 Вересня 2021 в 14:38

13 вересня управління екології ЛМР, ГС «Пермакультура в Україні», ЛКП «Зелений Львів», ГО «Плато» та «Екотерра» уклали меморандум про співпрацю та взаєморозуміння у напрямку популяризації міського садівництва та городництва.

Таким чином, вони взаємодіятимуть у напрямку інформаційно-просвітницької діяльності. Тематика – міське городництво як інструмент підвищення екосвідомості, популяризація до “дружнього” стилю життя та зменшення впливу на клімат.

Головним завданням співпраці передбачається створення публічного саду-городу з акцентом на органічне виробництво та природоорієнтовані рішення у парку «Залізна вода» між вулицями Юрія Мушака та Дібровна на території колишнього розсадника.

“З квітня місяця цього року ми працюємо над створенням саду-городу у парку “Залізна вода. Відповідно ми почали співпрацювати і це все дійшло до того, що ми уклали меморандум для того, щоб масштабніше популяризувати тему міського садівництва і городництва. В нас є два основні завдання- інфопросвітницька кампанія щодо популяризації вирощування продукції в місті, щоб показувати людям як воно вирощується. Це не просто піти, купити продукти в магазині і все, в цієї продукції є довгий шлях з маленької насінини до прилавку в супермаркеті. І друге завдання, що є демонстраційним та навчальним майданчиком, це той самий простір, над яким ми працюємо з квітня місяця, в парку “Залізна вода”. Ми хочемо, щоб там були різного типу грядки, щоб там вирощувались різноманітні овочі та фрукти, щоб там були різного типу компостери”,- коментує Микола Рябика, голова ГО “Плато”

Додамо, що партнери з квітня цього року спільно облаштували «європейські» грядки із пряносмаковими культурами під час Майстерні міста та провели декілька толок із прибирання від сміття території колишнього розсадника.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безкоштовний інсулін: як сихівським діабетикам його отримати?