Фото: Сихів Медіа

У Львові створили мультимодальний 7-денний квиток для поїздок у електротранспорті

15 Вересня 2020 в 10:37

Від вчора, 14 вересня та до 22 вересня Львові кожен охочий може прибрати квиток для електротранспорту за 125 грн. Ініціативу з 7-денним квитком створили у рамках Європейського тижня мобільності, який проводять для поліпшення навколишнього екосередовища та умов життя містян. Про це повідомили сайті ЛКП “Львівелектротранс”.

У ціну 7-денного квитка входить проїзд у трамваях та тролейбусах. Придбавши абонемент львів’яни та гості міста додатково отримають промокод на користування сервісами прокатів Некстбайк Україна і електросамокатів E-wings.

Купити єдиний мультимодальний квиток на тиждень можна за посиланням на сайті “Львівелектротранс”.

У ЛКП розповіли, що мультимодальність сприяє поєднуванню різноманітних способів пересування в межах міста. Тобто, використання такого квитка дозволяє поєднувати трамвай чи тролейбус з електросамокатом чи велосипедом.

Європейський тиждень мобільності у Львові організовує ЛМР спільно з КУ Інститут міста та проєктом TUMIVolt — міська мобільність з відновлювальної енергетики Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), що стартував в кінці минулого року у Львові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Капітальний ремонт на вул. Хуторівка поступово завершують.