Фото: ЛМР

Капітальний ремонт на вул. Хуторівка поступово завершують

14 Вересня 2020 в 16:26

Станом на сьогодні, 14 вересня на вул. Хуторівка, де від січня цього року проводять капітальний ремонт, уже завершили всі інженерні мережі. Ремонт уже “на фінішній прямій”, до кінця вересня 2020 року його мають завершити. Про це повідомили на офіційному сайті ЛМР.

Як розповіли у ЛКП «Львівавтодор», наразі на вул. Хуторівка проводять влаштування каналізації: діаметром 400 мм (97 м) — 100% та діаметром 500 мм (156 м) — 98% та влаштування водопроводу діаметром 560 мм (887 м) — 95%. Уже змонтовано 8 каналізаційних колодязів і 16 водяних колодязів, 60 дощоприймачів і встановлено 1392 м поребрику, 9168 м бордюрів і прокладено тротуарною плиткою пішохідні переходи площею 11796 м², влаштовано 138 опор освітлення та влаштовано перший і другий шар асфальтобетону на площі 43382 м².

Окрім, інженерних мереж на вул. Хуторівка, повністю завершили фінішний шар асфальту з лівої сторони вулиці. Наразі робітникам залишилось завершити заїзди та виїзди, покласти останній шар асфальту по правий бік вулиці. Додатково необхідно з’єднати контактну мережу вул. Хуторівка з тролейбусною на вул. Стрийській та завершити озеленення. Вже до кінця жовтня на ново відремонтованій вулиці зможе курсувати тролейбус №23.

Нагадаємо, що тролейбус курсуватиме від вул. Ряшівська по Виговського – Володимира Великого – Тролейбусній – Науковій та до вул. Хуторівка (гуртовий ринок “Шувар”). У зворотному напрямку: Хуторівка – Рубчака – Володимира Великого – Універмаг «Океан» – Скнилівок – ринок «Південний» – вул. Кульчицької – вул. Патона – вул. Ряшівська.

Згодом маршрут планують подовжити до вул. Вернадського, кінцевої трамвая №8.

Після капітального ремонту на вул. Хуторівка з’явиться 3 смуги для транспорту, одна з яких — для громадського.

“Чим взагалі відрізнятиметься вул. Хуторівка, від тієї, що була? Під час реконструкції ми побачили, що основа була дуже слабка. Від того з’являлись ті хвилі під час експлуатації. Цю дорогу, зокрема дорожню частину, робили ще у 80-х роках. Можливо, десь економили, аби більше зробити об’єму. Зараз вже всі роботи виконані за технологією. Буде 3 шари асфальту, який, крім того, що є дуже гладкий і рівний, він буде служити довший час. Крім самого асфальтного покриття є велодоріжки, хідники, освітлення, тролейбусна мережа”, — розповів заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Андрій Білий.

Додамо, що цього тижня організація ТзОВ «Онур», на замовлення ЛКП «Львівавтодор», на вул. Хуторівка облаштує останній третій шар асфальту та завершить монтаж вуличного освітлення. А вже за два тижні на дорогу нанесуть розмітку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сихівська РА шукає підрядника для ремонту доріг та тротуарів на вулиці Надійній.