Фото: Galnet

У Львові встановлять 20 котівничок

31 Липня 2020 в 12:28

До кінця 2020 року у Львові облаштують 20 конструкцій для годування безпритульних котів. У різних районах міста їх облаштовують за кошти благодійників. Про це повідомили у пресслужбі ЛКП «Лев».

Станом на 2019 рік у Львові нарахували 5992 безхатніх котів, про яких турбуються небайдужі львів’яни. При потребі бездомних котиків лікують ветеринари комунальної ветклініки ЛКП «Лев». Однак, через залишки їжі і різні посудини місця, де годують котів, часто виглядають зовсім не естетично. Місцеві мешканці скаржаться на такий «котячий побут» під власними будинками та на небайдужих, які опікуються тваринами.

Тож на території міста встановлюють котівнички – конструкції, створені для зручного годування.

«Конструкція складається з двох частин: у нижньому піддоні встановлюються мисочки, які не розлітатимуться, а верхній дашок захистить їжу від опадів, також він може слугувати місцем для відпочинку котика в теплу пору року. На конструкції буде розміщено табло з інформацією про належність котів до екосистеми міста та інформуванням мешканців про те, що чотирилапі є під захистом згідно з прийнятою ухвалою Львівської міськради. Котівничка – це не лише інноваційне рішення, яке може стати окрасою вашого двору, а в першу чергу ознака гуманності та турботи про пухнастих», – йдеться у повідомленні.

 

 

Такі котівнички ЛКП «Лев» встановлює винятково за благодійні внески небайдужих. Наразі у місті облаштували 9 таких котівничок: шість – у Франківському районі, три – у Шевченківському  До кінця року їхню кількість планують збільшити до 20.

Щоб пришвидшити реалізацію цього проєкту, можна пожертвувати кошти на благодійний рахунок ЛКП «Лев».  Для цього потрібно перейти на сайт та натиснути кнопку «Donate», обравши призначення платежу «Вклад у благоустрій Львова. Придбання 100 котівничок».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Сихові можна здати використані батарейки