Фото: 24 канал

У Львові проведуть акцію до дня Гідності та Свободи

19 Листопада 2020 в 14:37

Щорічно, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи. У 2020 році в самому серці Львова акцію до цього важливого та пам’ятного дня проведе ГО “Суспільство майбутнього”.

Подія відбудеться в цю суботу, в День тиші, о 15:00. Захід має на меті черговий раз згуртувати львів’ян та привернути увагу до сучасних суспільно-важливих подій. Адже здобутки Революції Гідності, як якісний плацдарм для курсу країни вперед, — те, чим українці не мають права знехтувати.

Подію проведуть з дотриманням усіх карантинних обмежень.

На Проспекті Свободи учасники акції, на відстані 3-5 метрів один від одного, утворять шеренгу вздовж велосипедної доріжки. Усім охочим, які бажають доєднатись, потрібно взяти з собою мотиваційні плакати. Учасники триматимуть їх в напрямку проїжджої частини, щоб водії і пасажири, а також пішоходи на протилежному боці вулиці, могли прочитати надписи.

Акція триватиме від 30 хвилин до години. Водночас біля пам’ятника Шевченку звучатиме революційна музика та звуки-лейтмотиви тих подій. Наприкінці події декілька людей, у різних місцях проспекту Свободи, запалять фаєри.

Запрошуємо всіх небайдужих, адже, хто пам’ятає історію, той має шанс на гідне майбутнє.