Фото: Дебет-Кредит

У Львові адаптують обмеження помаранчевої зони карантину

4 Серпня 2020 в 14:56

На сьогодні, 4 серпня Львів та ще три райони Львівщини знаходяться в помаранчевій карантинній зоні. Проте за рішенням міської комісії з ТЕБ і НС у Львові правила карантину адаптують. Про це повідомили на сайті Львівської міської ради.

У помаранчевій зоні забороняється: діяльність закладів розміщення (хостели, турбази, окрім готелів), розважальних закладів (ресторанів у нічний час), планові госпіталізації в лікарнях. Також забороняється робота спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури, прийом нових змін в дитячі табори. В межах цієї зони діє обмеження для масових заходів (1 людина на 20 квадратних метрів). 

Але відповідно до сьогоднішнього рішення комісії ТЕБ і НС фітнес-центри та хостели у Львові продовжать роботу з дотриманням усіх карантинних правил. Моніторингові групи перевірятимуть дотримання цих норм. Більшості підприємств у Львові продовжує працювати лише за умов дотримання карантинних обмежень: використання масок, дезінфекторів, дотримання дистанції тощо.

Заступник мера Андрій Москаленко розповів, що Львів перебуває у помаранчевій зоні уже 5-6 місяців, тому місцеві спортивні заклади, фітнес-центри, хостели продовжують працювати.

«Окрім того, рішенням комісії було прийнято посилити обстеження закладів декількох напрямків — це ринки, торгові центри, спортивні заклади, а також заклади громадського харчування на дотримання маскового режиму, дезінфекції, дистанції, метражу. Такі перевірки будуть тривати до 8 серпня», — розповів заступник міського голови.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стихійна торгівля на Сихові: процес і регулювання.