Фото: Westnews.info

У Центрі Довженка відбудеться «Різдвяна радість»

5 Лютого 2021 в 15:58

Цьогоріч благодійний фестиваль «Різдвяна радість» буде ювілейним, адже ось уже 15-ий рік стає нагодою для різних колективів та солістів проявити себе. Дійство відбудеться завтра, 6 лютого, о 10:30 та почнеться з благословення о. Миколи Стронянського.

«Різдвяна радість» заснована 2006 року за ініціативи ЛМЖГО «Творче джерело» та храму Різдва Пресвятої Богородиці. Спочатку він проходив у цокольному приміщенні церкви, і вже згодом, коли фестиваль став більш популярним, і кількість учасників не вміщалася в залі, фестиваль перенесли до Центру Довженка. Не раз він також набував чинності міжнародного рівня, а зараз вважається Всеукраїнським благодійним фестивалем.

«Нашою метою є дати можливість виступити та своїм талантом прославити народження Христа, багатьом колективам Сихівського району, які не завжди можуть брати участь у великих міських та всеукраїнських конкурсах чи міжнародних фестивалях», – розповідає Наталія Парфенюк, організаторка фестивалю.

Він завжди проходить на безконкурсній основі, щоб мали змогу виступати діти різного рівня підготовки. За словами пані Наталії, цього року на фестивалі будуть виступати колективи зі Львова, Тернополя, Стрия, Червонограда, Жидачева, Чортківського та Пробіжнянського району, Київської області та міста Щирець. Заявки на участь подали 26 колективів, а загалом виступів буде 46.

У зв’язку з карантинними обмеженнями завтра фестиваль проходитиме трохи в іншому форматі, ніж зазвичай. Всі колективи поділили на 4 блоки по годині на кожен, аби уникнути скупчення учасників. Також свої нагороди й подарунки вони отримуватимуть одразу після виступу, щоб не збиратися всім укінці. Таким чином кількість глядачів у залі не буде великою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутати проголосували за сквер на вул. Панаса Мирного