Фото: ЛМР

Депутати проголосували за сквер на вул. Панаса Мирного

5 Лютого 2021 в 12:01

На засіданні сесії ЛМР, яке відбулось вчора, 4 лютого, депутати вислухали авторку петиції “Організація скверу по вулиці Панаса Мирного” та підтримали її. За звернення Роксолани Фурдас-Шараєвої проголовувало 45 депутатів ЛМР.

Сквер з’єднає ділянку витоку Полтви зі західної сторони та Храм Святих Кирила і Методія УГКЦ зі східної. Ця територія займає понад 2 га, є доглянутою, але недостатньо облагородженою, хоч і знаходиться в індустріальному районі міста з великою кількістю будинків. Простір облаштують вздовж вулиці Панаса Мирного, а саме з парної сторони, від буд. № 22 А до вул. Тернопільської.

Після підтримання петиції депутатами, протягом 30-ти днів департамент містобудування зобов’язаний розробити дорожню карту реалізації е-петиції за участю авторки. Опісля її мають скерувати на розгляд та затвердження постійній комісії міської інфраструктури, інженерного та житлового господарств та постійну комісію екології, природокористування та енергозбереження.

Додамо, що на засіданні депутати ЛМР також підтримали перейменування ДЮСШ «Енергетик», що на вул. Героїв Крут, 27, на ДЮСШ імені Петра Короля (Олімпійський чемпіон ХХI Олімпіади в Монреалі (1976), триразовий чемпіон світу (1974, 1975, 1976), чемпіон Європи (1973) з важкої атлетики). Також в місті перейменують ще 6 дитячо-юнацьких спортивних шкіл. За це проголосувало 57 депутатів Львівської міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ігор Шолтис подав звернення про зміну запобіжного заходу для Андрія Антоненка.