Фото: shotam.info

Турецький телеканал BeinIZ зніматиме документальний фільм про Львів

6 Серпня 2020 в 13:06

Турецький телеканал BeinIZ знімає фільм про Львів у рамках телепроєкту «Перехрестя культур» про подорожі та місця, які варто відвідати після зняття карантинних обмежень.

«Програма перебування гостей передбачає екскурсію найцікавішими локаціями міста, які розкриють особливості історії, культури та гастрономії Львова. Раді зацікавленості з боку телеканалів, горді тим, що про наше славне місто дізнаються більше не лише в Туреччині, а в усьому світі. Відверто скажу, що навіть карантин не став на заваді двосторонній співпраці – ми продовжували роботу віддалено, а тепер, коли відновилася змога подорожувати, потроху повертаємося до попереднього темпу»,- розказала секретарка робочої групи Львівської міської ради з питань співпраці Львова з містами Турецької Республіки Ірина Джиговська.

45-хвилинний документальний фільм про Львів демонструватиметься на території Туреччини, в країнах Середнього Сходу та Північної Африки, а також через ресурс beIN CONNECT по всьому світові, тож переглянути його зможе кожен.

«Рік від року кількість моїх співвітчизників, які приїздять до Львова з туристичною метою, збільшується, так само як посилюються зв’язки й співпраця між Львовом та турецькими містами, посилюються бізнесові та ділові зв’язки. Тому така промоція дуже доречна. Україна для Туреччини – цікава у багатьох сферах: від культури та історії до інвестицій та реалізації бізнес-проєктів у різних сферах. Нинішній телевізійний проєкт – черговий доказ зацікавленості», – розповів Ерхан Юксел, представник турецького бізнесу у Львові.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Режим роботи податкових органів Львова на період карантину змінено