Фото: То є Львів

Режим роботи податкових органів Львова на період карантину змінено

6 Серпня 2020 в 11:21

Через карантинні умови податкові установи Львова працюють за зміненим режимом роботи. Зокрема, змінилися час початку і завершення робочого дня та обідня перерва. На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 та наказу Головного управління ДПС у Львівській області від 23.06.2020 № 2291 з 24 червня 2020 року змінено режим роботи податкових органів Львівщини: на період дії карантину початок робочого дня – о 8 год. 00 хв., перерва на обід – з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв., закінчення робочого дня – о 17 год. 00 хв., у п’ятницю – о 15 год. 45 хв. Про це повідомили у пресслужбі ЛОДА.

Надання адміністративних та інших послуг в центрах обслуговування платників починається о 10 год. 00 хв. Прийом платників у ЦОП здійснюється за попереднім записом винятково для надання невідкладних послуг. У разі гострої потреби в отриманні послуг платник податків може записатися за телефонами у консультантів-модераторів чи у спеціалістів за напрямками, які оприлюднені на субсайті ГУ ДПС у Львівській області та при вході в адмінбудівлю ГУ ДПС.

У випадку не терміновості вирішення питання радимо звертатися до органів ДПС у другій половині дня, адже в першій часто можна спостерігати скупчення людей перед входом.

Звертаємо увагу відвідувачів з обмеженими фізичними можливостями та інших осіб з особливими потребами, що перед входом в ЦОП встановлено кнопки виклику модератора. Модератор надасть всю потрібну інформацію та допомогу в отриманні адміністративної чи іншої послуги.

З питань отримання інформації щодо надання адміністративних та інших послуг у центрах обслуговування платників м.Львова слід телефонувати за номером: 297-30-51.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львівській національній філармонії розпочинається новий концертний сезон