Фото: СВОЄ

“СВОЄ” — перший український профорієнтаційний марафон

7 Жовтня 2020 в 12:03

В Україні відбудеться перший профорієнтаційний марафон «СВОЄ». Зустрічі проводитимуть онлайн з 2 по 22 листопада 2020 року. Участь в марафоні безкоштовна, потрібно лише зареєструватись за посиланням.

Мета проєкту — допомогти учням 14-18 років обрати СВОЮ професію без допомоги батьків чи друзів. Адже приймати рішення щодо майбутньої професії варто опираючись на власні інтереси і бажання. Зареєструватись можна включно до 25-го жовтня, поспіши!

Також до втілення проєкту у життя запрошуються HR-спеціалісти, психологи та люди найрізноманітніших професій, які розкажуть учасникам про свою роботу та даватимуть домашні завдання. Зустрічі проводитимуть в форматі онлайн-трансляцій, які опісля можна переглянути в записі (до 1 год. в день).

Організатори заходу допоможуть десятці найкращих з потенційних 100 учнів-учасників простажуватися офлайн в крутих українських компаніях. Отже, марафон це не лише теоретичні знання, а й можливість отримати перший досвід в обраній сфері. Додамо, що стажування можливе лише у Львові.

Хто організовує проєкт? У реалізації марафону беруть участь студенти УКУ, ЛНУ ім. Івана Франка, члени ГО «PLATO» та НСОУ “Пласт”.

Посилання на instagram.
Контактна особа: Оксана Буць
e-mail: oksanka.buts@gmail.com
тел: +38 (099) 11 36 693

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Історія одного проєкту. Проспект Вернадського.