Фото: BOYAR – Смарт простір Бояр

Smart Простір БОЯР: “Вже 10 років даємо стипендії на вивчення англійської львівським школярам”

20 Листопада 2020 в 15:18

Інтерв‘ю у Олесі Ніколаєвич, Founder BOYAR – Смарт простір Бояр, co-owner Школа Дружня До Дитини, co-owner Smart Cup, дружина і мама трьох діток.

1. Звідки взялася ідея проводити такий конкурс?

Часто згадую свій досвід FLEX, і в найрозумнішого звідти коріння. В 15 років я — учениця середньої школи, яка ніколи не мала репетитора, виграла стипендію на навчання в США і здобула там колосальний досвід.

Я вражена тим, що американський уряд вже понад 30 років спонсорує цю та деякі інші освітні програми даючи шанс тисячам учням та студентам. Мені теж захотілось якось заохотити дітей до навчання.

2. Розкажіть більше про конкурс та стипендію.

Вже понад 10 років команда BOYAR – Смарт простір Бояр пропагує, що навчатись класно, розумним бути модно і важливо вірити в свої сили. Окрім звичних уроків ми часто пропонуємо розвивати вміння спілкуватись англійською за межами класу: в таборах, клубах, мандрівках. Також щороку організовуємо вікторину з головним призом — стипендією на навчання в нашій мовній школі впродовж 1-го семестру.

 

 

3. З якими труднощами ви стикалися при організації конкурсу?

В перші роки організації конкурсу ми були вражені, що дуже мало учнів брали участь, частина не вірила, що приз справжній, частина мала важливі справи в день першого туру, але більшість не вірили в свої сили. Саме тому, наша команда вже 10 років активно заохочує учнів не боятись, пробувати і вірити, а з поразки брати хороший урок і наснагу до подальшого навчання, пробувати знову і знову наступного року, і таки вибороти перше місце, почесне звання “The Smartest” і стипендію.

4. Що дає учасникам участь в конкурсі?

Окрім впевненості вікторина додає учасникам стресостійкості та є чудовою підготовкою до подальших міжнародних конкурсів та олімпіад, а також вчить батьків вірити у свої дітей та підтримувати їх у випадку невдачі.

5. За 10 років у вас вже склалися традиції в проведені конкурсу, яка ваша улюблена?

Останні декілька років вже чимало наших учнів взяли участь у “Найрозумнішому”. Вся наша команда вчителів долучалась, щоб провести відбірковий тур і в нас є гарна традиція щороку запрошувати переможців у члени журі, що вкотре підтверджує прозорість конкурсу.

 

 

 

6. Яким конкурс буде цього року?

Цього року ми вирішили вивести конкурс за межі БОЯРу і запросити до участі учнів з усього міста. Щоб уникнути великого скупчення учасників ми дещо змінили формат. Цього року для участі потрібно заповнити онлайн-форму, зняти і опублікувати коротке відео в якому учасник розповідає міні-текст з 10 речень на тему: “I am fun, I am smart”. Всі хто опублікували відео автоматично проходять до фіналу, де учасники вже в окремих кабінетах писатимуть тест на знання граматики, лексики та сприйняття на слух англійської мови.

Також зауважте, що цьогоріч ми проводимо конкурс у 9 категоріях 2-10 клас, завдання готуємо згідно з вимогами державної програми і відповідно виділяємо аж 9 стипендій.

З нетерпінням чекаю на відео дітей які впевнено спілкуються англійською на свому рівні, і до зустрічі у фіналі

Реєстрація тут.