Школи Сихова можуть отримати фінансування на реалізацію свого проєкту

Опубліковано:

Фото: Сихів Медіа

 

В суботу, 29 лютого громадська організація «Сихів Медіа» та «Інститут Суспільних Ініціатив» вперше організовує «Форум шкільного самоврядування» для навчальних закладів Сихівського району.

Форум шкільного самоврядування — це конференція у незвичному форматі, яка проходитиме у декілька етапів із залученням до співпраці учнів та вчителів. В рамках форуму представники шкіл або ліцеїв презентуватимуть ідеї проєктів свого навчального закладу. Найкращі ідеї отримають фінансування для реалізації проєкту.

«Деякі лідерами народжують, деякі стають через важку працю і підтримку середовищ. Вважаю, що таку роботу потрібно починати з раннього віку. І важливий інструмент допомоги та самореалізації — це шкільне самоврядування. Свого часу я навчався ще тоді в школі-ліцеї «Оріяна», я потрапив у середовище активних людей від яких отримав досвід та можливість реалізувати свої ідеї», — говорить засновник громадської організації «Сихів.Медіа».

До участі у форумі запрошуються всі школи та ліцею Сихівського району. Для цього необхідно:

1. Сформувати команду від навчального закладу, в складі якої буде 3-4 учні (8-10 клас) + вчитель;
2. Визначитися із ідеєю проєкту, який би ви хотіли втілити у вашому навчальному закладі;
3. Для участі у форумі необхідно заповнити електронну форму до 20 лютого: https://forms.gle/X1J73cZ9yprkj28M9;
4. Надіслати лист від навчального закладу про згоду участі у Форумі шкільного самоврядування на електронну пошту: sykhivmedia@gmail.com.

Переможці форуму отримають фінансування на реалізацію своїх проєктів:

  • 1 місце – 5 000 грн;
  • 2 місце – 2 500 грн;
  • 3 місце – 1 500 грн.

Форум Шкільного Самоврядування відбудеться в приміщенні Дитячого Центру Здоров’я ім. Анни Мазуренко. Він проводиметься за сприяння Відділу освіти Сихівського та Личаківського районів, Благодійного фонду «Інститут розвитку сім’ї та дитини».

Сихів Медіа
Приєднуйтесь у TELEGRAM

Оперативно. СихівМедіа

ПРИЄДНАТИСЬ ДО КАНАЛУ ЗАКРИТИ