Фото: zmi.ck.ua

Школи Львівщини мають перейти на одну освітню платформу

3 Грудня 2020 в 12:02

Департамент освіти ініціює, щоб кожен навчальний заклад Львівської області перейшов на єдину електронну платформу для дистанційного навчання. Повідомили в ЛОДА.

Ініціативу виявив керівник департаменту освіти та науки Олег Паска. Така уніфікація онлайн-навчання спричинена незручностями через карантин.

Департамент освіти провів дослідження і з’ясував, що 95% вчителів користувались під час карантину у своїй роботі звичайними “месенджером” чи “вайбером”.

“Ці способи комунікації не є платформою для навчання, по суті ускладнюють роботу, як для вчителів, так і для учнів та не дають необхідного результату”, – розповідає Олег Паска.

Також це незручно і для батьків, які допомагають робити уроки школярам.

Єдину платформу для навчання навчальні заклади зможуть обирати самостійно. До прикладу, це може бути Moodle або Classroom. Головне, всі вчителі та учні в школі мають використовувати єдину платформу. Для вчителів проводитимуть навчання з користування відповідними програмами. Раніше держава виділила для цього понад 1 мільйон гривень.

“У наступній програмі вже передбачені кошти на такі заходи. Це сума в межах 3 млн 200 тисяч. Сюди входять і місцеві бюджети, адже фінансування здійснюватиметься на умовах 50 на 50%. Хоча це більше завдання місцевих бюджетів, ми пропонуємо скерувати ці кошти, щоб простимулювати процес”, – підсумував Олег Паска.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Одну з сихівських лікарень можуть повністю перепрофілювати для прийому хворих на COVID-19.