Фото: Прес-служба ЛМР

Одну з сихівських лікарень можуть повністю перепрофілювати для прийому хворих на COVID-19

2 Грудня 2020 в 15:01

8-му міську клінічну лікарню на вулиці Навроцького, 23 можуть перепрофілювати лише для прийому пацієнтів з COVID-19 та підозрою на нього. Про це розповіла заступниця мера Львова Галина Слічна інтернет-порталу Твоє місто.
 
Зараз всі корпуси лікарні готують до перепрофілювання. Заклад забезпечили киснем та планують збільшити ліжко-місця. У кардіологічному відділі вже встановили 60 кисневих точок. На сьогодні у 8-ій міській лікарні перебуває 103 пацієнти у різних відділеннях.
 
«Лікарня ще від березня приймала хворих із коронавірусом. Наприкінці літа був трохи спад, тож у хірургічному корпусі дозволили надавати ургентну допомогу на тимчасовій основі. Проте, в разі погіршення ситуації із захворюваністю, лікарню повністю перепрофілюють», – каже Галина Слічна, заступниця міського голови й керівниця міського штабу протидії Covid-19.
 
Додатково Галина Слічна розповіла, що 8-му лікарню першою внесли у перелік закладів охорони здоров’я, які надаватимуть допомогу львів’янам з підозрою та діагнозом COVID-19. Також на базі 8-ї лікарні працює Опіковий центр, його теж можуть перепрофілювати. До слова, ще з березня Центр не працює на повну потужність. Але, якщо ситуація з коронавірусом у Львові погіршиться, то будуть використовувати всі наявні можливості для стаціонарного лікування хворих.