На території «Полярону» зведуть багатоповерхівку, школу і садок

4 Грудня 2018 в 12:45

За словами представника «КСФ Груп», школу здадуть в експлуатацію вже першого вересня 2020 року, а садочок будуватимуть у другу чергу, його площа становитиме 1200 кв. м, пише «Твоє місто».

На вулиці Угорській, 14, на території колишнього заводу «Полярон» збудують багатоповерхівку зі школою та дитячим садочком. Відповідне рішення прийняли сьогодні, 3 грудня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради.

Гранично допустима висотність будинків – не вище 34,60 м, максимально допустимий відсоток забудови – 27%, максимально допустима щільність населення – 820 люд/га .

За планом проекту, разом з багатоповерхівкою на вулиці Угорській, 14 має також з’явитися дошкільний заклад та підземний гараж. За словами представника «КСФ Груп», школу здадуть в експлуатацію вже першого вересня 2020 року, а садочок будуватимуть ув другу чергу, його площа становитиме 1200 кв.м.

Замовником на будівництво є компанія «КСФ Груп». За даними YouControl, компанія займається оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин. Також компанія збирає безпечні та небезпечні відходи, їх обробленням і видаленням, а також демонтажем машин і устаткування.