Фото: Сихів Медіа

Львів’яни зареєстрували петицію за збереження парку Івана Павла ІІ

5 Серпня 2019 в 18:20

У Львові зареєстрували петицію за збереження парку Івана Павла ІІ. Про це йдеться на сайті єдиної системи місцевих петицій.

«У зв’язку зі збільшенням кількості приватного транспорту та появою нових регульованих пішохідних переходів, на пр. Червоної Калини виникають затори у години пік. Для вирішення цієї проблеми деякі активісти пропонують будівництво дороги, яка б поєднувала вулицю Хоткевича і Скрипника та пролягала вздовж парку імені Івана Павла. Переконані, що побудова цієї дороги не вирішить проблеми надмірної завантаженості пр. Червоної Калини, як показує практика, із зростанням кількості доріг, зростатиме кількість автомобілів, які тепер ще й загазовуватимуть повітря біля парку ім. Івана Павла ІІ» — пише йдеться у петиції. 

Автор петиції Курилко Назарій вважає, що:

-дорога суперечить плану реконструкції парку ім. Івана Павла ІІ. Вона поділить громадський простір в районі парку, зменшуючи його привабливість через підвищення рівня загазованості, шуму та небезпеки руху для маломобільних груп населення;

-розташування дороги з  поруч з багатоквартирним житловим комплексом, в якому є Lviv Open Lab з WiKi-бібліотекою,  простором для дітей, а також  катехитичної школи при церкві Різдва Пресвятої Богородиці, в якій навчатимуться діти — неприпустимо;

-розширення дороги за рахунок паркової зони Сихова також є неприйнятним;

-встановлення регульованих пішохідних переходів  створюватиме затримки руху та затори у години пік;

– машинам швидкої допомоги, міліції складно буде добиратись, оскільки під’їхати до комплексу будинків по пр. Червоної Калини 58/58а/58б можна лише з боку вул. Хуторівка. 

Автор  пропонує комплексно підійти до вирішення проблеми, провести громадські слухання із залученням Інституту міста, щоб напрацювати систему ефективних рішень для громади Сихова та Львова.

Наразі петиція набрала 340 голосів із 500 потрібних.  Якщо  набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада має її прийняти або відхилити. Підписати петицію можна тут.